تجهیزات تالاری + مبل تالار

مبل تالار/ صندلی تالار/صندلی استیل تالاری
اکتبر 16, 2017
تجهیزات تالار/صندلی تالار
اکتبر 19, 2017
Show all

تجهیزات تالاری + مبل تالار

سعید سمیعی ۰۹۱۲۶۳۸۳۸۴۸تولید تجهیزات تالار مشمول ملزومات دکوراسین جهت محوطه تالار ودارای باکس ورودی میز کویین و میز تجهیزات تولیدی دکوراسیون تالار شامل بک گراند پشت جایگاه عروس و دیوار های دیوار های تالار طراحی میگردد همچنین برای راه روهای تالار پذیرایی یا تالار باغ کاربرد دارد . همچنین بهترین مشاوره دیزاین تالار خود را از ما بخواهید . مشتریان میتوانند از خط تولید بازدید و پس از اطمینان محصول را با گارانتی خریداری کنند . تجهیزات تالار سمیعی تولید کننده جدید ترین میز و صندلی و انواع مبل ها، کاور صندلی تالار، ورودی عروس داماد ، جایگاه عروس ، تولید جای میوه و شیرینی، شمعدانی ،کاپ .رنگ طلایی یا استیل با بشقاب ملامین و فلزی ارتفاع حدود ۴۸ تا ۵۰ سانت برای میز تالار سه طبقه جای میوه ، جای شیرینی، جای گل ، شمعدان کیفیت در محصولات به وضوح مشخص است .فریم صندلی تالار با ۲ سال ضمانت و درنگ ها و مدل های متنوع . از مرغوب ترین پارچه جهت تولید روکش های صندلی استفاده شده و پارچه این کاور ها چروک و لک نمیشوند و پس از شست شو سریع خشک میشوند و نیازی به اتو ندارند و بسیار مقاوم هستند . تجهیزات تالار سعید سمیعی .
به زودی ۲ نمونه صندلی جدید که در کشور چین تولید می شد برای اولین بار در ایران با کیفیت ۱۰۰ درصد بالاتر از چین به خط تولید اضافه میگردد.
با ۲۰ سال سابقه درخشان در عرصه تالار خدمت شما هستیم. ارسال به همه نقاط کشور .
شماره تماس : ۰۹۱۲۶۳۸۳۸۴۸
سمیعی ۰۹۱۲۶۳۸۳۸۴۸
 تولید جدیدترین صندلی مبله تالار و تجهیزات تالار ، کاور صندلی تالاری ، با ۲۰ سال سابقه . جدیدترین مدل کاور صندلی تالاری را از ما بخواهید .فریم صندلی تالاری با سه سال ضمانت تعویض در رنگ ها و طرح و مدل های جدید و به روز . این یک موقعیت استثنایی است از دست ندهید.. چندین مدل میزهای تالاری که تمام سلیقه هارا در بر میگیرد . صندلی تالاری با مدل های زیبا و طراحی شده توسط کارشناسان مجرب که تالار و سالن های شمارا بسیار زیبا میکند . تنوع در رنگ و مدل های صندلی و مبل های تالاری سبب شده که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند . ما یکی از تولید کنندگان بزرگ در عرصه تالار هستیم . که تنوع در محصولات به وضوح مشخص است و هر سلیقه ای را راضی نگه میدارد . باسابقه دیرین و درخشانی که ما داریم این را به همه مشتریان خوبمان ثابت کرده ایم .
نگران دیزاین تالار های خود نباشید . با کم ترین هزینه بهترین خدمات را به شما ارائه میدهیم. دیزاین جایگاه عروس داماد و سالن های شما زیر نظر بهترین دیزاینر تالار های ایران .
کارخانه ی مادر واقع در فاز ۲ اندیشه میباشد . و قابل ارسال به تمام نقاط کشور . ما از قدیمی ترین تولید کننده تجهیزات تالار هستیم.
با ما باشید .
میتوانند از خط تولید بازدید و پس از اطمینان محصول را با گارانتی خریداری منمایند

درباره ما

تجهیزات تالار سمیعی تولید کننده جدیدترین میز وص ندلی ، ورودی عروس داماد ، جایگاه عروس ، تولید جای میئوه شیرینی و شمعدونی و تولیدی کاور و روکش صندلی که تمام این محصولات زیر یک سقف تولید میشود

سمیعی ۰۹۱۲۶۳۸۳۸۴۸

صندلی تالاری/ صندلی تالار/تجهیرات تالار/تجهیزات تالاری/ تجهیزات جدید تالار /جدید ترین مدل صندلی تالاری/جدیدترین میزو صندلی تالاری/ جدیدترین نوع تجهیزات تالار/تجهیز تالار سمیعی /تجهیزات تالار سمیعی/میزو صندلی تالار/کاور صندلی تالاری/روکش صندلی تالاری/جدید ترین کاورهای صندلی/میزگزد/میزشام/میزسلف/جایگاه عروس دوماد/تجهیزات تالار باغ/ورودی تالار باغ عروسی/روکش صندلی/روکش صندلی/صندلی دست دوم/ صندلی جدید/مدل جدید صندلی/ملزومات تالار/دکوراسیون تالار باغ/دیزاین تالار/شمعدانی/جای میوه و شیرینی/تالارعروسی/تالار باغ/میزکویین/میزگرد/کاورصندلی/جایگاه عروس/تجهیزات و ملزومات ورودی/جدید ترین مدل های کاور/مبل جدید تالار

tajhiz
tajhiz
سعید سمیعی تولید کننده تحهیرات تالار پذیرایی و صندلی تالار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *